یو پی اس سونر   .:.    طراحی و تولید شرکت مهندسی زرین الکترونیک اصفهان    .:.    دارای 6 ماه گارانتی تعویض و 2 سال گارانتی تعمیر

کارشناسی و تعمیر یو پی اس

تعمیر یو پی اس ، کارشناسی یوپی اس

سرویس دوره ای و تعمیر یو پی اس امری ضروری است.

امروزه دستگاه یو پی اس جزء لاینفک تجهیزات اداری و صنعتی شرکت ها و کارخانه ها شده است و علاوه بر اینکه منابع مالی قابل توجهی را به خود اختصاص می دهد از سرمایه و تجهیزات سازمانی نیز در مقابل آسیب دیدن  و صدمات ناشی از عدم کیفیت برق شهر مراقبت می نماید. شرکت مهندسی زرین الکترونیک با توجه به تجربه و کادر فنی متخصص خود قادر به تعمیرات تخصصی ، سرویس و نگهداری دوره ای یو پی اس ها و دیگر تجهیزات مرتبط با انواع تکنولوژی ساخت در برندهای متفاوت می باشد. در این راستا با ارسال کارشناس به محل و بازدید تجهیزات و برآورد نیاز دستورالعمل های نگهداری و پشتیبانی تهیه و تدوین شده و در صورت نیاز UPS های موجود تعمیر می گردند.

کارشنانی محل و نیازسنجی

در بسیاری از مواقع شرکت ها و سازمان ها در برآورد دقیق و محاسبه نیاز واقعی توان مصرفی تجهیزات یا انتخاب بهینه منابع تغذیه از منظر تکنولوژی ساخت ، توان خروجی ، توپولوژی و ... دچار مشکل می گردند ، که گاه نیز منجر به اتلاف منابع مادی سازمان می گردد . به همین منظور این شرکت در صورت تمایل مشتری به نیاز سنجی دقیق تر آماده ارسال کارشناس به محل مشتری بصورت رایگان خواهد بود .

چگونه توان یو پی اس مورد نیاز را محسابه کنیم

soner ups

  •   دفتر مرکزی : اصفهان ، زرین شهر ، خیابان شیخ بهایی جنوبی
  •   تلفن تماس : 03152272225
  •   فکس : 03152272225/ داخلی 5
  •   موبایل : 09134224510
  •   سایت : www.sonercorp.com
تماس با فروش