یو پی اس ایرانی سونر   .:.    محصول شرکت مهندسی زرین الکترونیک   .:.  سینوسی کامل  .:.  دارای عملکرد آنلاین و بدون وقفه   .:.   دارای ۲ سال گارانتی 

مشاهده آموزش های یو پی اس

راهکار مناسب برای قطعی برق

قطعی برق ناگهانی یکی از مشکلاتی است که این روزها در بیشتر شهرهای کشور رخ می دهد. در تابستان اگر خوش شانس باشید و قطع برق با برنامه ریزی از قبل و طبق جدول خاموشی باشد می توانید قبل از خاموشی سیستم های حساس خود را به صورت امن خاموش کنید ، اما در غیر این صورت این قطعی می تواند باعث آسیب و مشکلات جبران ناپذیری شود.

 

قطع ناگهانی برق به چه تجهیزاتی آسیب می رساند؟

اگر خیلی ساده بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم، اغلب وسایل برقی کلیدی برای خاموش و روشن شدن دارند، برخی از آنها دارای حافظه و تنظیماتی هستند که وقتی با کلید خودشان خاموش می شوند، چند ثانیه ای زمان می برد تا به طور کامل خاموش شوند. قطع ناگهانی برق باعث میشود عملیات خاموشی امن برای آنها اتفاق نیفتد بنابراین امکان آسیب رسانی به آنها یا اطلاعاتشان وجود دارد. از جمله این دستگاهها می توان به کامپیوتر ، سرور ، DVR یا NVR دوربین مداربسته اشاره کرد.

بعضی از دستگاهها هم هستند که شاید قطع ناگهانی برق برای آنها آسیبی نرساند اما باعث اختلال در کار و عملکرد مجموعه می شوند.

توجه داشته باشید که وصل برق و روشن شدن همزمان دستگاههایی که در برق هستند نیز می تواند به آنها آسیب برساند.

 

چگونه از قطع ناگهانی برق جلوگیری کنیم؟

راهکار جلوگیری از قطع برق

تا اینجا به این رسیدیم که قطع برق و حتی قطع ناگهانی آن، برای همه دستگاهها مشکل ساز نیست و میتوان بعضی از آنها را نادیده گرفت، با این توضیح برای خاموشی های برق شهر باید به فکر تجهیزاتی باشیم که یا قطع برق به آنها آسیب می زند یا باعث اختلال در عملکرد و کار مجموعه می شوند.

بهترین راهکار برای جلوگیری از قطع ناگهانی برق، استفاده از دستگاه یو پی اس (UPS) است، جهت آشنایی بیشتر به یو پی اس مقاله یو پی اس چیست را ببینید.

با وجود یو پی اس ، دستگاههایی که به آن وصل هستند بدون آنکه متوجه قطع برق شوند به کار خود ادامه می دهند و هیچگونه تداخلی در عملکرد آنها نخواهد بود.

برای انتخاب یو پی اس مورد نیاز دستگاههای خود با همکاران فروش ما در ساعات کاری تماس بگیرید تا آنها شما را راهنمایی کنند:

03152272225 / 09134224510 / 09134224512

یو پی اس ها این امکان را دارند تا برق مورد نیاز را تا زمانی که برق وصل می شود تامین کنند، این امر با تامین باتری یو پی اس صورت می گیرد، همچنین می توان باتری ها را از نوعی انتخاب کرد تا شما بتوانید خودتان دستگاهها را به صورت امن خاموش کنید. معمولا این نمونه دستگاهها از نوع باتری داخلی یا اینترنال هستند.

 

مجموعه کامل یو پی اس های تکفاز و سه فاز را در فروشگاه اینترنتی سونر مشاهده کنید:

مشاهده قیمت یو پی اس

 

دستگاههای یو پی اس دارای تکنولوژی های متفاوتی هستند که هنگام خرید توجه به آنها مهم است، جهت راهنمایی در انتخاب خود می توانید با همکاران ما تماس بگیرید یا اینکه مقاله راهنمای خرید یو پی اس را مطالعه کنید.

 

چگونه یو پی اس و باتری مورد نیاز خود را تهیه کنیم؟

به این نتیجه رسیدیم که مشکل قطع برق را میتوان با یوپی اس حل کرد، اما یو پی اس های موجود در بازار تنوع زیادی دارند، کدام یو پی اس را باید خرید؟ چه تعداد باتری نیاز دارد؟ آیا یو پی اس میتواند جوابگوی قطعی برق مخصوصا در تابستان باشد؟ آیا یو پی اس هزینه نگهداری دارد؟ پاسخ این سوالات را در مقالات آموزشی ببینید.

مقالات آموزشی یو پی اس

محسابه باتری یو پی اس

soner ups