یو پی اس ایرانی سونر   .:.    محصول شرکت مهندسی زرین الکترونیک   .:.  سینوسی کامل  .:.  دارای عملکرد آنلاین و بدون وقفه   .:.   دارای ۲ سال گارانتی 

مشاهده آموزش های یو پی اس

یو پی اس کرکره برقی و درب برقی

امروزه با وجود تجهیزات برقی و مشکلات برق شهر ، نیاز به یو پی اس بیش از پیش احساس می‌شود ، یکی از مصارف آن یو پی اس کرکره برقی است. با مطالعه این مطلب می‌توانید دستگاه مناسب آن را انتخاب کنید.

چه یو پی اسی برای کرکره برقی باید بخرید؟

نکته اول که باید به آن توجه داشته باشید این است که موتورهای کرکره برقی معمولا دو نوع هستند:

  • نوع اول DC که اکثرا با ولتاژ ۲۴ ولت دی سی کار می کنند.
  • نوع دوم AC که با ولتاژ ۲۲۰ ولت برق شهر کار می کنند.

یو پی اس کرکره برقی

موتورهای DC که با ولتاژ 24 ولت راه‌اندازی می شوند ، خود یک یو پی اس کوچک با دو عدد باتری داخلی 4.5 آمپر دارند ، در صورتی که باتری‌ها معیوب شوند امکان استفاده از آن وجود ندارد و می‌توان گفت که عیب اصلی آنها همین است ، و در این زمان حتما باید باتری جدید جایگزین شود تا سیستم کار کند.

موتورهای AC که با برق شهر کار می‌کنند، اغلب بدون UPS نصب می‌شوند و این امر زمانی مشکل ساز می شود که برق شهر قطع شده باشد و شما بخواهید کرکره را بالا یا پایین بکشید، اگر شانس با شما باشد و دسترسی به زنجیر موتور داشته باشید که هیچ در غیر این صورت بدون یوپی اس باید صبر کنید تا برق وصل شود!

بیشتر موتورهای AC توان مصرفی حدود ۴۰۰ وات دارند ، برای انتخاب یو پی اس برای این موتورها باید دو نکته را مد نظر داشت:

1. یو پی اس بتواند جوابگوی جریان لحظه ای موتور باشد.

2. برق تولیدی یوپی اس از نوع سینوسی کامل باشد.

 

یکی از قابلیت های یو پی اس های سونر ، تنظیم جریان لحظه ای دستگاههاست ، این امر کمک می کند تا در صورتی که موتور، جریانی بیش از حد معمول در لحظه داشته باشد ، جریان لحظه ای یو پی اس را افزایش دهید تا بتواند موتور را راه اندازی کند.

 

کدام یک از یو پی اس های سونر برای کرکره برقی مناسب است؟

تمام یو پی اس های سونر سری لاین اینتر اکتیو دارای شکل موج خروجی سینوسی کامل با قابلیت تنظیم جریان لحظه ای هستند ، و با توجه به میزان مصرف و توانی که مورد نیاز شماست می توانید یکی از مدلهای سونر را انتخاب کنید. تعداد موتورهای کرکره برقی و وسایل ضروری دیگر را بررسی کنید و آنها را به کارشناسان فروش شرکت بگویید تا آنها بهترین پیشنهاد را به شما بدهند.

عکس یو پی اس کرکره برقی

پرفروش‌ترین مدل های یو پی اس سونر برای کرکره برقی مدلهای زیر هستند:

 

 برای مشاوره خرید و انتخاب بهترین یو پی اس کرکره برقی با همکاران فروش ما در شرکت مهندسی زرین الکترونیک تماس بگیرید: ۰۳۱۵۲۲۷۲۲۲۵

 

زمان پشتیبانی یا بک آپ مورد نیاز شما ، تعیین کننده باتری یو پی اس کرکره برقی است ، معمولا سری های باتری داخلی هم جوابگوی این نیاز هستند اما از آن جهت که آمپر نسبتا بالایی از باتری های داخلی که معمولا 7 یا 9 آمپر هستند کشیده می شود ، عمر باتری ها را کم می کند ، لذا با گذاشتن باتری خارجی و آمپر بالاتر می توان این مورد را بهبود بخشید و انتظار عمر بالاتری از باتریها داشت.

 

در فروشگاه آنلاین سونر می توانید کلیه محصولات یوپی اس ، باتری و کابینت باتری را مشاهده کنید و قیمت و مشخصات دقیق آنها را ببینید:

مشاهده لیست قیمت محصولات یو پی اس

 

ضمنا در صورتی که در دارای جک برقی است ، میتوانید از همین نمونه یو پی اس ها برای جک برقی نیز استفاده کنید.

 

soner ups