یو پی اس برای باسکول

یو پی اس باسکول چیست؟ کدام یو پی اس برای باسکول بهتر است؟ یوپی اس برای باسکول چه مزیتی دارد؟ با مطالعه این مقاله پاسخ این سوالات را خواهید یافت.

باسکول از تجهیزاتی است که همانند ترازو برای توزین اجسام مورد استفاده قرار میگیرد اما تفاوت اصلی آنها از لحاظ قدرت توزین است. یک باسکول دیجیتال میتواند با قدرت بالاتری عملیات توزین را انجام دهد و همین موضوع نیز سبب شده تا مصارف صنعتی و کارگاهی پیدا کند.

یو پی اس مناسب باسکول

باسکول انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به باسکول صنعتی ، باسکول جاده ای ، باسکول فروشگاهی ، باسکولت ، باسکول کفه ای و باسکول آویز اشاده کرد.

استفاده از باسکول صنعتی در برخی از مکان ها مثل معدن بسیار ضروری است به طوری که در صورت از کار افتادن آن به هر دلیلی سیستم را مختل می کند. یکی از مواردی که باعث از کار افتادن باسکول ها می شود قطع برق است. هنگامی که برق شهر قطع می شود باسکول خاموش شده و مجموعه باید منتظر وصل برق یا آمدن برق باشد.

اینجاست که یو پی اس نقش خود را به خوبی می تواند اعمال کند. وجود UPS برای باسکول باعث می شود تا در زمانی که برق قطع شد باسکول و تجهیزات مرتبط با آن بدون اختلال و خاموشی به کار خود ادامه دهند. در صورت تامین باتری یو پی اس این امر می تواند تا زمانی که برق وصل شود ادامه یابد.

در نتیجه یو پی اس باسکول ، دستگاهی است که در هنگام قطع برق ، بدون وقفه و قطعی ، به صورت آنلاین برق مورد نیاز آنرا تامین می کند و به مجموعه اجازه می دهد تا بتواند بدون مشکل به کار خود ادامه دهد.

خرید کدام یو پی اس برای باسکول بهتر است؟

باسکول یک دستگاه دیجیتالی است ، لذا برای آن می توان از انواع یو پی اس های آفلاین ، لاین اینتر اکتیو و آنلاین استفاده کرد. اما از آن جهت که اغلب دستگاههای آفلاین دارای توان پایین و از نوع باتری داخلی هستند نمی توان از آنها استفاده کرد.

در شرایطی که نوسانات ولتاژ برق در محل بسیار زیاد ، دائمی و محسوس باشد و موجب اختلال در عملکرد دستگاههای مصرف کننده شود ، وجود یو پی اس آنلاین بهترین گزینه است.

در شرایطی که ولتاژ برق ثابت و بدون نوسان یا نوسان کم داشته باشید ، استفاده از یو پی اس لاین اینتر اکتیو می توانید بهترین انتخاب باشد.

قیمت یو پی اس لاین اینتر اکتیو ارزان تر از قیمت یو پی اس آنلاین است. همچنین تعداد باتری های آنها کمتر می باشد.

توان یو پی اس باسکول

برای باسکول های ماشین سنگین که علاوه بر آن یک کامپیوتر و یک پرینتر دارند ، یک دستگاه یو پی اس 1.5 کاوا یا دستگاه یو پی اس 2 کاوا کافی است.

قیمت یو پی اس 1.5 کاوا سونر

قیمت یو پی اس باسکول 1.5 کاوا سونر مدل 1.5KVA-H15

 قیمت یو پی اس 2 کاوا سونر

قیمت یو پی اس باسکول 2 کاوا سونر مدل 2KVA-H20

 

 برای زمان پشتیبانی بالای یک ساعت باید از یو پی اس با باتری اکسترنال یا خارجی استفاده کنید.

البته در صورتی که تجهیزات دیگری هم باید به یو پی اس باسکول متصل شود ، دستگاه توان بالاتر نیاز است. برای انتخاب آن با همکاران فروش شرکت تماس بگیرید.

شماره تماس واحد فروش ۰۳۱۵۲۲۷۲۲۲۵ داخلی یک

soner ups