یو پی اس ایرانی سونر   .:.    محصول شرکت مهندسی زرین الکترونیک   .:.  سینوسی کامل  .:.  دارای عملکرد آنلاین و بدون وقفه   .:.   دارای ۲ سال گارانتی 

مشاهده آموزش های یو پی اس

یو پی اس برای تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی

برق شهر دارای نوسانات ولتاژ متفاوتی است که این نوسانات می توانند برای دستگاه های الکتریکی و الکترونیکی مضر باشند به طوریکه حتی باعث آسیب دیدن جدی دستگاه ها می شوند. این امر در تجهیزات حساس همچون تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی بیشتر مشاهده می شود.

 یو پی اس سونر ویژه مطب دندانپزشکی

آیا می دانید استفاده از یو پی اس علاوه بر اینکه از قطع ناگهانی برق جلوگیری می کند و در زمان قطع برق می تواند دستگاهها را روشن نگه دارد ، در زمانی که برق هست نوسانات ولتاژ برق را تصحیح می کند؟!؟

 

 قطع برق یکی از عوامل مهم ایجاد وقفه و تاخیر در فعالیت های کلینیک ها و مطلب های پزشکی مخصوصا دندانپزشکی است. از آنجایی که اکثر تجهیزات دندانپزشکی از جمله یونیت ، کمپرسور ، آمالگاماتور ، اتوکلاو ، ساکشن و ... با قطع برق کارآیی خود را از دست می دهند و موجب توقف کار پزشک معالج دندانپزشک می گردند، یو پی اس مخصوص این تجهیزات نیاز است تا بتواند راهکاری مناسب برای جلوگیری از این امر باشد.

 

در صورت نیاز به آشنایی بیشتر می توانید این مقاله را نیز مطالعه کنید: یو پی اس چیست؟

 

شرکت مهندسی زرین الکترونیک تولیدکننده تخصصی یو پی اس سونر مناسب مطب و تجهیزات دندانپزشکی

 

برای جلوگیری از این منظور استفاده از یک منبع ذخیره برق که دارای استابلایزر برای جلوگیری از نوسانات ولتاژ هم باشد بسیار ضروری است ، یو پی اس های سونر ، با ذخیره برق در زمان روشنایی ، توانایی تامین انرژی مورد نیاز برای تمامی تجهیزات ضروری دندانپزشکی در زمان قطعی را دارند. این یو پی اس ها علاوه بر تامین برق در زمان خاموشی ، با فیلتر کردن نوسانات موجود در برق شهری ( که یکی از علت های اصلی آسیب دیدن دستگاه ها است ) باعث افزایش طول عمر تجهیزات پزشکی شده و آنان را در مقابل خطرات ناشی از شوک های ناشی از تغییرات ناگهانی ولتاژ و جریان ، محافظت می کند.

یو پی اس مناسب برای دندانپزشکی و مطب

 

برای اینکه بتوان از یک یو پی اس در مرکزی استفاده کرد نیاز است تا توان مصرفی تجهیزات و دستگاه های برقی که قرار است به یوپی اس متصل شوند را برآورد کرد ( آشنایی با انتخاب یو پی اس ) ، کارشناسان فنی و مهندسین فروش شرکت مهندسی زرین الکترونیک شما را راهنمایی خواهند کرد.

شماره تماس کارشناسان 03152272225 - 09134224510 - 09134224512

 

معمولا با توجه به تجهیزاتی که در یک مطب وجود دارد از جمله تعداد کمپرسور، یونیت، فوتوگرافی و ... توان های 3KVA ، 5KVA یا 6KVA را میتوان نصب نمود. کارشناسان فروش شرکت می توانند در انتخاب گزینه مناسب شما را راهنمایی کنند.

میزان تجهیزات مورد نیاز خود را می توانید در شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید یا در ساعات اداری تماس بگیرید.

۰۳۱۵۲۲۷۲۲۲۵ .:. ۰۹۱۳۴۲۲۴۵۱۰ .:. ۰۹۱۳۴۲۲۴۵۱۲

  

soner ups